PostWysłany: Wto 18:59, 24 Lut 2015 Powrót do góry

Dołączył: 02 Paź 2011

Posty: 173

Już jutro rusza Oleśnicka Hokej Liga. Udział wezmą trzy zespoły:

Oliwa Team- ochrzczona tak na cześć Łysego, który potrafi dać w ryj, tak na lodzie, jak i poza nim. Ambitni, młodzi (średnia wieku ok. 15 lat), lecz dopiero ogrywają się w meczach z seniorami.

Gawaś Team- okrzepli rówieśnicy Wayne'a Gretzky'ego, Maria Lemieux i Krzysztofa Krawczyka. Szlify zdobyte w trakcie wieloletniej kariery oraz boiskowe cwaniactwo pozwalają im walczyć bark w bark z młodszymi przeciwnikami.

Prezes Team- wybuchowa mieszanka młodości z doświadczeniem. Tak zawzięci, że wciąż łamią kije, niekoniecznie w trakcie gry. Ekipa z wielkim apetytem na plastikowe trofeum.

Drużyny rozegrają dwie lub trzy rundy systemem każdy z każdym, mecze 2 x 15 minut. Jutro o 21:30 Prezesi sprawdzą dyspozycję Oliwy.

MasterG
Trener
PostWysłany: Wto 19:21, 24 Lut 2015 Powrót do góry

Dołączył: 16 Lis 2011

Posty: 158

W miarę możliwości będą prowadzone statystyki, najwartościowszy zawodnik (w ocenie władz klubu oczywiście) dostanie coś ze sprzętu hokejowego.Wygrana drużyna otrzyma pamiątkowy puchar, zaś spośród zawodników całej ligi będzie wyselekcjonowana reprezentacja która zagra mecz sparingowy z ......

Dancor
Zawodnik
PostWysłany: Wto 23:07, 24 Lut 2015 Powrót do góry

Posty: 115

Będą bramkarze? Jest Przemek, Rysiek, Gładki, Twardowski, może Dawid Sendek? Bo bez bramkarzy liga trochę mija się z celem Smile

MasterG
Trener
PostWysłany: Śro 0:46, 25 Lut 2015 Powrót do góry

Posty: 158

Na jutro przewidziani są Przemek i Gładki.

MasterG
Trener
PostWysłany: Pią 0:10, 27 Lut 2015 Powrót do góry

Posty: 158

W Piątek 2 odsłona ligi. O 22.15 grają Oliwa team vs Gawaś team, ok. 23.00 drugi mecz tego wieczoru Prezesi kontra Gawaś team.W drużynie z Wrocławia oprócz znanych nam zawodników zagrają dwa nowe nabytki ambitnych hokeistów ze stolicy Dolnego Ślaska,bramkarz draftowany z Polonii Bytom oraz obrońca Czartów z Krakowa.Na inaugurację ligi byliśmy świadkami zaciętego pojedynku seniorów z juniorami Orłów co prognozuje ciekawy przebieg rywalizacji, tym bardziej że akces do gry zgłosiła drużyna WTH Wrocław.

MasterG
Trener
PostWysłany: Pią 0:26, 27 Lut 2015 Powrót do góry

Posty: 158

Nie muszę wszystkim tłumaczyć jakie możliwości daje Oleśnicka Hokej Liga.Powiem tylko tyle, jesteście bacznie obserwowani przez sztab szkoleniowy.Jutro będzie bronił też Przemek.

Marcin
Zawodnik
PostWysłany: Pią 11:13, 27 Lut 2015 Powrót do góry

Dołączył: 11 Kwi 2013

Posty: 58

Skąd: Oleśnica

Oliwa Team prosi o przełożenie meczu, z powodu braków kadrowych na inny termin (w 4 nie będziemy grali, to się mija z celem).

MasterG
Trener
PostWysłany: Pią 13:54, 27 Lut 2015 Powrót do góry

Posty: 158

W takim razie wieczorem zagrają tylko Prezesi z Team Gawaś, mecz rozpocznie się o 22.30 i będą to 3 tercje po 15 minut.Proszę Oliwę Team o zapewnienie obsady sędziowskiej.Ustalimy terminy kolejnych meczów.Po meczu trening czyli gierka.

Ostatnio zmieniony przez MasterG dnia Pią 18:42, 27 Lut 2015, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 173

takie info dostałem od trenera, notuj po meczach kto ile ma, ja to na koniec wrzucę na forum

mastera
Prezes
PostWysłany: Sob 17:35, 28 Lut 2015 Powrót do góry

Dołączył: 27 Paź 2011

Posty: 238

jak to jest 2-1 w pierwszym meczu, bo wychodzi mi na to że wszystkie bramki strzelił prezes team ?

mastera
Prezes
PostWysłany: Sob 17:38, 28 Lut 2015 Powrót do góry

Posty: 238

aha, i Oskar pisz bezpośrednio z wynikami do Bernarda (info@burnart.pl ), on obiecał, że wrzuci tabelę na stronę Orłów.

Posty: 58

Oliwa Team prosi o dogranie trzeciej tercji z pierwszego meczu, lub o powtórzenie całego meczu. Po konsultacji z drużyną jesteśmy zawiedzeni nagła zmiana zasad z 2x15minut na 3x15minut. Skoro pierwszy mecz był 2x15minut to reszta spotkań powinna być rozgrywana w takim samym systemie. Zresztą system 3x15minut nie był konsultowany z naszą drużyną, zostaliśmy ominięci?